REFERENCIE

ODBER NOVINIEK

Odoberajte aktuálny leták a budete vždy informovaný o novinkách
NOVINKY
Slovak English German Hungarian
Podeľte sa s nami o svoje skúsenosti s firmou FEVACAR, na základe Vašich referencií sa budeme snažiť skvalitňovať ponuku našich služieb.

Ďakujeme.

 


 

Grznár

Ja bol s maximálne spokojný. auto som si kúpil pred rokom a pol a jazdí ako drak. na vianoce kupujem manželke auto tak snáď to ocenia:)

streda, 10. december 2014

Róbert Hanus

Rád by som sa podelil so svojou kladnú skúseností s autobazárom Fevacar, kedy som mal možnosť komunikovať konkrétne s pánom Veverčákom V dnešnej dobe okrádania ľudí zo strany bazárov a podobne som bol veľmi milo prekvapený tým, aký prístup môže mať o autobazár. Zvyčajne som obchodoval sa súkromníkov, lepšie sa mi s nimi komunikovalo. Pravdou však je, že všetko to, čo bolo od Fevacar uvedené na stránke, všetko to, čo bolo oznámené po telefóne prípadne v e-maile, bolo úplne pravdivé bez akéhokoľvek farbenie, čoho si v dnešnej dobe neskutočne vážim. Komunikácia výborná. Kedykoľvek som niečo potreboval, zaslať podklady, zavolať, pán Veverčák bol vždy k dispozícii. Či už v nekresťanskou polnoc alebo víkend. Obrovskú radosť mi urobil prístup pre to, ako riešiť dovoz. Som o z Brezna, autobazár sídli v Trnave. Vzdialenosť nebola problém, p. Veverčák zaistil dovoz až ku mne domov a nemusel som takmer pohnúť prstom, pretože aj prepis bol zaistený autobazárom až do pohodlia môjho domova poštou. Týmto teda znovu ďakujem a všetkým potenciálnym klientom môžem autobazár jedine odporučiť. Ľudský prístup, skvelé rokovania, rýchlo vykonaný obchod so všetkými náležitosťami.

štvrtok, 18. august 2016

Ing, František Svocák

Chcel by som sa podeliť o pozitívnu skúsenosť, ktorú mám s týmto predajcom áut. Už nejaký čas som zháňal konkrétne auto, ktoré by vyhovovalo mojim požiadavkám a finančným limitom. Cez všetky moje obavy ohľadom kṕenia ojazdeného auta, aké má snáď každý, som nakoniec hľadal v bazároch a v inzerátoch predajcov áut. Ukázalo sa, že moje obavy boli zbytočné a sú u nás firmy, kde sa nesnaží autá predať za každú cenu a maskovať nedostatky, ale naopak pomôžu nájsť riešenie, ako si odviezť bez starostí auto v najlepšom stave. Následné preverenie auta v servise ukázalo, že uvádzané skutočnosti o autu boli pravdivé (servisná knižka, km, nebúrané, servisované). Nákup vozidla u tejto firmy odporúčam.

piatok, 25. september 2015

Jano Balog

Príjemné vystupovanie, solídnosť, ochota, rýchlosť, ústretovosť. Odporúčam všetkým.

utorok, 01. november 2016

Michal Svitok

S Fevacar mam výborné skúsenosti, auto mam uz od nich druhé a som veľmi spokojný. Autá vsetky jazdili v poriadku nebol žiadny problém.

pondelok, 16. február 2015

sona

co som potrebovala to zariadili, mozem odporucat vsetkym

nedeľa, 19. jún 2016

Meno *
Email
Správa *
Bezpečnostný kód * Kontrolný obrázokNačítať nový bezpečnostný kód
   
 

 

Powered by Phoca Guestbook

NAŠU PONUKU VOZIDIEL NÁJDETE AJ NA PARTNERSKÝCH WEB-STRÁNKACH

 

                 AUTOBAZÁR SK  

 AUTOBAZÁR EU

   AUTOVIA SK
   AUTOBAZÁR SK   AUTOBAZÁR EU    AUTOVIA SK


 

  • Ponúkame výlučne vozidlá ktoré boli zakúpené na Slovensku s možnosťou ďalšieho odpočtu DPH.
  • Všetky vozidlá su po prvom majiteľovi, boli riadne a pravidelne udržované a servisované podľa predpisu od výrobcu.
  • Na všetky nami ponúkané vozidla garantujeme jasný pôvod najazdených kilometrov.
  • U všetkých vozidiel zadávame VIN číslo, pre možnú kontrolu alebo preverenie u autorizovaného servisu už pred kúpou daného vozidla.
  • Vozidlá ktoré ponúkame na predaj všetky aj vlastníme a vystavujeme v našich  vlastných priestoroch.